blogdesignsbydani.blogspot.com/

Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com
Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com

Radość najpiękniejszych dni...

Cd.

Coś ten mój kompik się dziś buntuje i nie chce robić tego o co go grzecznie, aczkolwiek stanowczo proszę.Wcześniej tam kiedyś pisałam o świeczniko -amforkach wygrzebanych na starociach.Doprowadziłam je do kultury oglądania i jest nieźle.Trzeba tylko poszukać odpowiednich świeczek, w miarę szczupłych , bo otworki są malutkie.Jeszcze nie mam pomysłu na stałe miejsce, ale cos tam pewnie znajdę.
 A to mój leserujący pracownik remontowo - budowlany przed całkowitym remontem.I jak tu z takim remont robić, jak on nawet porządnego ubrania roboczego nie ma?
A teraz już świeczniki

Mea culpa - czy jakoś tak....

Sama tego chciałam.Remontu ciąg dalszy.Młody przeniesiony, ale moja wymarzona sypialnia w proszku.No!Chociaż dziś się trochę ruszyło : ZOSTAŁ DOBRANY KOLOR DO SUFITU!!! Miał być jogurt owoce leśne i jest.SAMA DOBIERAŁAM.Kurcze trzy pigmenty poszły i  nie wychodziło.Dopiero szafir z burgundem mnie oświecił.HA! ma się tę wyobraźnię kolorystyczną ( technika mieszania farb , przedszkole kl "O").A tak na serio to trudno dobrać coś co tkwi tylko w naszej wyobraźni.Ja ten kolor "widziałam" oczyma duszy mojej.JEMU za cholerę nie wychodziło.Czyli kazał, pan musiał sam. Ale jest.A na razie wszędzie BAŁAGAN TOTALNY.Młodego posprzątałam, patrzałki na świat- czytaj okno- umyłam.A reszta wisi w powietrzu jak awantura o przeciąganie sprawy.Dobrze,że jutro już piątek i czasu więcej na dopilnowanie lesera remontowego. A tymczasem krajobraz przed bitwą