blogdesignsbydani.blogspot.com/

Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com
Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com

Radość najpiękniejszych dni...

Coś tam, coś tam...

No kompletnie nie mam czasu.Wczoraj stwierdziłam,ze najwyższy czas na porządki świąteczne, bo przy moim wiecznym braku czasu nie wyrobię się na czas.Wobec czego umyłam okna w sypialni i w pokoju syna a tak już całkiem przy okazji powyganiałam " koty" z kącików, bo jakże by inaczej.Umyte okna znaczy również zmianę koncepcji dekoracji okiennych i coś tam trzeba przestawić, coś tam przesunąć a coś tam wynieść całkowicie.I stąd tytuł dzisiejszego posta.Na prządkach zeszło mi prawie do późnego popołudnia , bo w między czasie jeszcze obiadek i pranie. Kiedy przyszedł wieczór nie mogłam zrobić nic innego jak po prostu wziąć kąpiel i położyć się do łóżka.a tak w ogóle łapie mnie jakieś przeziębienie i czuje się strasznie rozbita.Zatem uważajcie bo jestem skłonna do pisania głupot :).
Pisałam chyba wcześniej o tym,że prowadzę zajęcia dodatkowe z dziećmi.Rodzaj zajęć to zajęcia twórcze.Przy okazji omawiania pór roku ogłosiłam konkurs dla dzieci  przy współudziale rodziców. Tematem konkursu było "Lalka ze szmatek na 4 pory roku". Prace , które przynosiły dzieci przeszły moje najśmielsze oczekiwania.Po prostu powstały małe cuda.
Wszystkie lalusie są przecudnej urody i każda inna w swoim rodzaju.Wszystkie dzieciaki już dostały nagrody a ja mam satysfakcję z tego,że zmobilizowałam rodziców do wspólnej zabawy z dziećmi.Na spotkaniu wigilijnym w mojej klasie odbędzie się aukcja laleczek a dochód z niej zostanie przeznaczony na prezenty dla dzieci z domu dziecka w naszym mieście.
W ramach tychże zajęć poczyniłam z dziećmi również ozdoby okienne do naszej klasy.I tak powstały gwiazdy różnej wielkości i koloru.Zaczęłam robić podobne do domu tylko w innej, bardziej świątecznej kolorystyce.Pokażę jak już będą gotowe świąteczne dekoracje do domu.A za oknem zima i nawet koty trzymają się blisko domu.  A co do gwiazd to jeśli się takowe komuś podobają chętnie zrobię i wyślę oczywiście bez żadnych zobowiązań :).I to tyle " cosiów" na dzisiaj.