blogdesignsbydani.blogspot.com/

Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com
Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com

Radość najpiękniejszych dni...

Monotonia dnia codziennego, czyli nie dzieje sie prawie nic.

Nic się nie dzieje.Cicho spokojnie.Aż za spokojnie.Zima nie chce odejść.Cebuli krokusów i przebiśniegów pochowały swoje kiełki  z powrotem do ziemi. Mrozi okropnie.Nie chce się nawet wychodzić z domu.Wczoraj pobuszowałam trochę po swoim sklepiku wiejskim.Kupiłam trochę pierdółek do domu z zamiarem ich zmienienia, co by mi pasowały do klimatu.
Dwie lampy naftowe zostały wczoraj próbnie uruchomione.Ale ja , kobieta, która nigdy nie miała do czynienia z rozpalaniem takich lamp okopciłam im klosze :).Dopiero po zastosowaniu metody prób i błędów doszłam do tego......że knot musi tylko lekko wystawać, aby nie kopciło.:))).Wypatrzyłam również kankę, która jest przeraźliwie niebieska ale bardzo mi się spodobał jej kształt.I jest niebieska tylko na razie oczywiście :))).Jak już ruszy na dobre słoneczko i będzie można wystawić meble do ogrodu lampy zmienią natychmiast swój wizerunek.To maleństwo przeraźliwie srebrne to dzwoneczek.
Dopatrzyłam się ,że od dawna wiszą u mnie puste ramy do obrazu, który zmienia swój wygląd wraz ze zmianą pory roku lub świętami.W tymże samym sklepiku w zapomnianym kacie w koszyczku leżały sobie ptaszęta.I już nie leżą, bo siedzą sobie u mnie na gałązkach.


Jakiś czas temu Nesia dzieliła się butelkami na sprężynę z koleżankami.Podzieliła się i ze mną.Paczka sprawiła mi ogromną radość ale zaraz po jej otwarciu prawie się nie popłakała, bo z trzech wysłanych prze nią butelek zostało całych tylko tyle.

Resztę nasza UKOCHANA POCZTA DOSTARCZYŁA W TAKIM STANIE
Mimo,że były należycie zabezpieczone.Chyba sobie tę paczkę odbijali jak piłeczkę !Ale w paczce było jeszcze coś, co nie pozwoliło mi popaść w ciemna rozpacz i co natychmiast poprawiło mi humor.Piękna , własnoręcznie przez Nesię zrobiona , filcowa broszka.CUUUUDNNA :)

I nie omieszkam ie jeszcze prawie na koniec pochwalić wyróżnieniem , które dostałam od Graszy i anabell
Jest to moje pierwsze wyróżnienie ale za to w wersji podwójnej.Bardzo Wam kochane koleżanki dziękuję i dzielę się nim ze wszystkimi, którzy mnie odwiedzają, bo wszystkie na nie zasługujecie :)
I teraz zupełnie na koniec tego długiego i nudnawego posta mój zwierzyniec, który chyba bardziej niz ja czuje nadchodzącą wiosnę.Kot nawet sprawdza temperaturę.Robótkowo kończę coś z serii pozytywnych napisów.Tym razem nie będzie to poduszka.A co, pokażę już w następnym poście .zapraszam do zapisów na candy ogłoszone w poprzednim poście oraz na BUSZOWISKO I TĘCZOWY STRAGAN do zakupu moich prac. Pozdrawiam Was wszystkie ciepło.