blogdesignsbydani.blogspot.com/

Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com
Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com

Radość najpiękniejszych dni...

Dalsze zaklinanie losu- Follow your dreams i candy

Otóż mamy trzecią pozytywna na zaklinanie losu.Niby taka sama  a jednak trochę inna.Haft na kanwie- to krzyżyki  połączane z ozdobnikami literowymi z haftu lagaterskiego.I oczywiście czarne.Krateczka haftowana ściegiem płaskim naprzemiennie kolorystycznie.Dodatkowo trzy kwiatuszki ale tym razem już nie szydełkowe.


Myślę,że jeszcze powstanie jedna , tylko trochę odsunę ja w czasie , bo nuży mnie monotonia napisowa.jak tak przeglądnęłam sobie szufladę z gotowymi poszewkami, to zebrała mi się już ich pokaźna liczba.Mimo tego ,że pierwsza z pozytywnych- LIFE'S GOOD znalazła osobę chętna do przytulenia.Czyli nie jestem taka " do tyłu" skoro podobają się komuś moje wytworki :) 
Ostatnimi czasy spotkałam się z dużą dozą zainteresowania, wrażliwości i sympatii moich koleżanek blogowych.BARDZO WAM WSZYSTKIM ZA TO DZIĘKUJĘ. Chciałabym się jakoś odwdzięczyć a ponieważ minął już rok od założenia bloga ( styczeń) a jakoś wcześniej nie miałam do tego głowy, postanowiłam zwyczajem blogowym zorganizować candy.
Zatem do wygrania da pierwszej wylosowanej osoby i dla drugiej w kolejności dwie powłoczki na podusie z mojej prywatnej kolekcji

Do każdej z powłoczek dołożę jeszcze małą niespodziankę. Zasady jak zwykle : komentarz pod postem, podlinkowane zdjęcie na pasku bocznym bloga, anonimowi z wiadomością na e- mail.Zapisy do 8 marca.

a ze spraw prywatnych to rozszczelnił mi się kominek więc od soboty grasuje u mnie spec od kominków. Bałagan totalny ale już nic mnie nie wzrusza. Teraz będzie zabudowa cegielna. Zawsze marzył mi sie w salonie kawałek ceglanego muru.Teraz już nikt mnie nie krepuje. Dziś widziałam klucz wracających, dzikich gęsi.CHYBA IDZIE WIOSNA!!!Powietrze pachnie jakoś inaczej.

Chciałabym Wam pokazać kawałek tego nad czym teraz spędzam wieczory.Jeszcze nie wiem, co z tego haftu będzie.Może obraz a może kolejna podusia?

Len malowany farbkami do tkanin i połączony z haftem czarna nicią. a to za sprawą zakupu w KDC dwóch książek.w jednej z nich było pięknie wyhaftowane bonsai.Co mnie z tego podobieństwa do oryginału wyjdzie?Ale ręce i myśli czymś zajęte na pewno.