blogdesignsbydani.blogspot.com/

Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com
Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com

Radość najpiękniejszych dni...

Psyche i Fizis

Dziś o tym co Jaka jest różnica miedzy Psyche a Fizis w przedświątecznym sprzątaniu.Wtajemniczone kobiety doskonale znają tą różnicę.Najpierw bowiem na najwyższych obrotach pracuje Psyche i planuje co trzeba posprzątać, co ulepszyć, co upiększyć i jakimi środkami i za jaka cenę . Potem to już wszystko zależy od Fizis.Moja osobista Fizis po weekendowym sprzątaniu powinna się podpisywać maczkiem i z malutkiej literki, bo strrrraaasznie ucierpiała.Tak bardzo, że kiedy wczoraj kładłam się do łóżka, by "odpocząć snem sprawiedliwego" jęczała tylko cichutko i już wiedziałam,że ciężkie to będzie przebudzenie rankiem dnia następnego.I nie myliłam się.Jeszcze wieczorem mi przypomina ,że chyba za bardzo dałam jej w kość.Ale NIC TO! Nic, bo kiedy patrzę na czyściutkie kąciki razem z moimi przyjaciółkami: Psyche i Fizis to wiem, że wszystkie jesteśmy zadowolone z naszej pracy.Pisałam wcześniej o zamianie pokoi .Otóż Synuś dostał mniejszy pokój, który był naszą sypialnią a my zajęliśmy jego.                                                                                     

 Ponieważ nie chciał mieć żadnych ozdób okiennych typu firanka, a kolor ścian według zamówienia miał być szary lub popielaty, sufit zaś kawa z mleczkiem, ściana naprzeciw okna ciemnofioletowa, dostał takie coś.SAMA WŁASNORĘCZNIE USZYŁAM ZA POMOCĄ MOJEGO WYSŁUŻONEGO ŁUCZNIKA.Materiał, to resztkowa satyna półmatowa z Castoramy. wykończenia z odciętego szlaczka koronki i ta sama odcięta koronka na górze w kolorze beżyku i chwosty z magnesami w tym samym kolorze.

 

2 komentarze:

OLQA | poniedziałek, marca 22, 2010

Toście Pani poszli na całośc!!!Wymyziane -to mało powiedziane, możesz teraz leżeć do góry czym się da, a u mnie dno, ale to nic jutro też jest dzień :)

Gosia | wtorek, marca 23, 2010

A pewnie,że jest.Mnie tak czasem nachodzi głupota.