blogdesignsbydani.blogspot.com/

Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com
Tła oraz dodatki na bloga tonabloga.blogspot.com

Radość najpiękniejszych dni...

Tylko na chwilę.

Dziś tylko na chwilkę malutką bo roboty mnóstwo, a przecież jeszcze PRACA.Jesteśmy w czasie realizacji projektu unijnego więc chyba zapomną o mnie niedługo w domu a i ja zapomnę ja wygląda mój dom.Wczoraj tylko zauważyłam,ze z każdego kąta wyglądają kudłate smiecio-koty i wołają o pomstę do nieba.Zatem wolna sobota nie będzie taka wolna.A przez okna widzę szarość.Ja, maniaczka czystych szyb.O MATKO POLKO! Toż niedługo nawet tej długiej zimy przez nie nie zobaczę.Ale na szczęście EKO-RADIO zapowiada ciepły weekend.Jak już się uporam ze sprzątaniem pokaże co nam wyszło z zamiany pokoi.a na razie zmykam.Pozdrawiam wszystkich odwiedzających a szczególnie OLQE, która darze szczególną sympatia. :). ( TY już wiesz za co!).

2 komentarze:

OLQA | wtorek, marca 16, 2010

u nas myte niedawno a "śladu ni ma".Czyżbyś w szkole realizowała projekt Pierwsze uczniowskie...jeśli tak łączę się w bólu-ja jestem PO.Dziękuję za pozdrowienia i z tęsknotą wyglądam gołębia pocztowego(może zrzuci jakieś jajko),pozdrawiam

Gosia | środa, marca 17, 2010

Nasz projekt to "Ludzie mali -doskonali' A wiąże się z rozwijaniem zdolności poprzez koła zainteresowań.Brrr.Własnych nie ma a się u innych doszukać trzeba i jeszcze rozwinąć.Ale przyrzekam nie bruździć na Unie.Nawet za TAKIE pieniądze.